פרופיל

מכללת ניהולית הינה מכללה פרטית, הפועלת באישור ובפיקוח משרד העבודה, העוסקת במתן השכלה גבוהה (שאינה אקדמית), קורסים, הסמכות ותעודות מקצועיות.
למכללת ניהולית ניסיון רב שנים במתן קורסים מקצועיים או הסמכות בתחומים שונים, כגון: מחשבים, מזכירות, חשבונאות, מטפלות ועוד.
למכללת ניהולית מסלולים רבים ומגוונים המאפשרים הכשרה תעסוקתית מקצועית ואיכותית לכל סוגי האוכלוסייה. יודגש, כי מכללת ניהולית אינה דורשת תנאי קבלה מיוחדים ורק בחלק קטן מהקורסים נדרשת תעודת בגרות כתנאי קבלה ללימודים. יצוין כי תנאי הקבלה הינם עפ"י קריטריונים שנקבעו ע"י התמ"ת.
מכללת ניהולית שמה לה למטרה להיות מכללה מובילה בתחומי ההכשרה התעסוקתית במקצועות המבוקשים, בדגש על יכולתה לגייס תלמידים ולסייע בהצלחה בשילובם בשוק העבודה לאחר סיום לימודיהם.
תפיסת מכללת ניהולית היא שעל תנאי הלימודים, רמת המרצים ואיכותם, וההשקעה בכל תלמיד כפרט להיות ברמה הגבוהה ביותר על מנת להוביל את התלמידים להצלחה.
מכללת ניהולית מעוניינת לאפשר למגוון רחב של אוכלוסיות לצאת לדרך תעסוקתית חדשה באמצעות קורסים שונים ומגוונים אשר יובילו כל תלמיד ותלמיד לעתיד תעסוקתי חדש, לרמת הכנסה טובה יותר ולשיפור תדמיתו האישית של הפרט כאדם מפרנס.
החשוב מכל הוא הסיוע במציאת עבודה לאחר סיום הלימודים במכללה זה המוטו שלנו ובזה ייחודנו